2018 Tesettür Modasında En Yeni Trendler

ileezerafet.com

2018 Tesettür Modasında En Yeni Trendler

Her özelliğiyle yenilenen ve moderinleşen “ezerafet” bu yazıda da sizlere önümüzdeki senenin modasını yazmaya çalıştık.
2018 Tesettür Giyim Kış Trendleri
2018 tesettür giyim kış trendleri arasında ekoseli parçalar oldukça ilgi gördü. Ekoseli parçalar sayesinde şıklığına şıklık katan tesettürlü bayanlar sade ve göz alıcı manto ve eteklerle harika bir kombin yaratmayı başardı.Ekose 90’lı yıllardan bu yana hayatımızda çok önemli bir yere sahip oldu. Bu yılda ekosenin etkilerini hayatımızda yoğun bir şekilde hissettik. Ekoseden vazgeçemeyen tesettürlü bayanlar 2018 trendlerinde ekoseli elbiseleri tercih etti. 2018 Kış sezonunda keçeler ve püsküllü parçalarda çok önemli bir yere sahip. Etek uçlarında, bluzlarda, ayakkabı ve çantalarda kullanılan püsküller tesettürlü bayanların tarzına daha da modernlik kattı gibi görünüyor. Keçeler ise kışın soğuğundan korumakla yetinmedi, şık dokunuşlarla ilgi çekti. Kaban ve yeleklerin vazgeçilmezi olan keçeler tesettürlü bayanlardan tam not almayı başardı.
2018 Yaz Tesettür Trendleri
Yaz aylarında tesettür modası oldukça canlı. Göz alıcı ve cıvıl cıvıl renklerin yer aldığı yaz tesettür trendleri mağazalardaki yerini aldı bile. 2016 yılı yaz modası ile benzerlik gösteren 2018 tesettür yaz trendleri cool chic görüntüsüyle farklılık yaratıyor.Kumaş denimlerin çok tercih edildiği yaz aylarında sadelik ön planda. Doğallığın dikkat çektiği 2018 yaz trendlerinde karakterin ön plana çıkartılması amaçlanmış. Tek renk kıyafetler üzerine kullanılan dantel ve güpür detayları dikkat çekiyor.2018 yaz modasının rengi ise mürdüm olarak belirlendi. Canlılığın ön planda olduğu mürdüm renk siyah ve beyazla kombinlenerek hoş bir görüntü ortaya koyuyor. Bu yıl salaş ve sofistike kıyafetler çok ilgi görüyor. Spor ve rahat bir tarzın hakim olduğu tesettür yaz modasında uzun ve kloş elbiseler ile taşlanmış denim elbiseler çok tercih ediliyor.Elbise modellerinde çiçek desenler ve dijital baskı desenler ön plana çıktı. Tesettür elbiseler çeşitlenerek pelerinli, piliseli ve tulum modelleri halinde dikkatleri çekiyor.
2018 Tunik Modelleri
Tunik, tesettür giyimin en önemli parçalarından biridir. Hem çok rahat hem de çok şık bir görünüme sahip olan tunikler 2018 tesettür trendleri arasında yerini koruyor.Birkaç sezondur genç hanımların vazgeçilmezi olan tuniklerin bu yıl farklı modellerini askılarda görmemiz mümkün. Özellikle giy-çık özelliğe sahip olan tunikler gardıroplardaki yerini aldı.
2018 Tesettür Ferace Modelleri
2018 ferace modelleri farklı tarzlarıyla dikkat çekiyor. Yarasa kol ferace modelleri bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Jean pantolonlarla kombinlenen yarasa kollu feraceler modern görünümüyle çok tercih ediliyor.Mevlana ferace modelleri, sadeliği ile hanımların ilgisini çekiyor. Elbise feraceler ise özellikle ev ziyaretlerinde hanımların en çok kullandığı tarz olarak ön plana çıkıyor. Özel tasarım ferace modelleri ile sadeliği ve şıklığı bir arada buluşturuyor.

Yazar hakkında

ezerafet.com administrator

Bir cevap yazın