TESETTÜR GİYİMİN ADRESİ

Web Sitemize Hoşgeldiniz

7/24 Online Sipariş Verebilirsiniz!

whatsapp-ile-siparis
     

Kargo

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin size ulaşması, kargo şirketlerine ve adresinize bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Türkiye içinde şehir merkezlerine genellikle 3 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Ürünlerimiz İstanbul Tuzla'da bulunan depomuzdan kargolanmaktadır. Depomuza 500 km kadar olan mesafelere genellikle 1-2 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Daha uzak olan mesafelerde genellikle 3 iş günü içinde, köylere ise ortalama 1 haftada teslimat yapılmaktadır. Yurtdışı siparişler DHL express kargo ile gönderilmekte olup tüm Avrupa'ya en geç 2 iş günü içinde, Amerika'ya 3-4 iş günü içinde diğer ülkelere 1 hafta içinde teslim edilmektedir.

Siparişim ne kadar sürede kargoya verilir?

Hafta içi saat 15:30'a kadar sitemizden yapılan siparişler genellikle aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Bu saatten sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü içinde kargo yapılmaktadır.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

145 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Ancak kapıda ödemeli olarak yapılan alışverişlerde her zaman kapıda ödeme bedeli tahsilatı yapılmaktadır (10 TL). Yurtdışı siparişlerde ülkelere, bölgelere ve sipariş edilen ürün ağırlığına göre sistem otomatik olarak kargo ücretinizi hesaplamaktadır.

Siparişimin kargo durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Ptt kargo ile gönderilen siparişlerinizi http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinden, Yurtiçi kargo ile gönderilen siparişlerinizi https://www.yurticikargo.com/ adresinden takip numaranız ile kontrol edebilirsiniz.