TESETTÜR GİYİMİN ADRESİ

Web Sitemize Hoşgeldiniz

7/24 Online Sipariş Verebilirsiniz!

whatsapp-ile-siparis

Hakkımızda

Ezerafet.com, öncelikle tesettür giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği daha sonra ev tekstilinden, çocuk giyimine, çanta ve cüzdan dahil olmak üzere bu alanda Türkiye`nin en büyük moda ve alışveriş sitelerinden birisidir.

Ezerafet.com ‘a üye olmak ücretsizdir. Şirket merkezi Aydıntepe Mah. Yurdagül Sk. No:3 Tuzla/İST. adresindedir. İş yerimizden ürünlerimizi almanız mümkündür. 

Ezerafet.com, ayda 1 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan Türkiye`nin en güvenilir  uluslararası online alışveriş sitelerindendir.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce hanıma Ezerafet.com aracılığı ile ulaşmaktadır. 

Ezerafet.com üzerinden satılan bütün ürünler üretici markaya ait orijinal ürünler olup en yüksek seviyede kalite kontrolü yapıldıktan sonra sitemize konulmaktadır. Ezerafet.com ailesi olarak tesettür giyimin öncü markalarını, tasarım ürünleri, örtü-şal, ayakkabı, çanta, takı, aksesuar, kozmetik, saat kısacası ihtiyacınız olan tüm ürünleri en uygun taksit imkanları ve hızlı gönderi ayrıcalıkları ile güvenli ve ekonomik  bir şekildesizlere ulaştırmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz.

Ezerafet.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

Ezerafet.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.