Menu
Sepetim

Şartlar & Koşullar

        Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

        Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da     başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ sorumlu değildir. FEİZA     ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal,     kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

        FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ işbu siteve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan     bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında     yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

        FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen     adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla     kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı     bildirimi olmadığı müddetçe FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ'in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde     bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

        Ezerafet.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin     veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda     herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

        Bu internet sitesi FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans     içerebilir. Ezerafet.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

        FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, EZERAFET     markası ve diğer markalar, www.ezerafet.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik     veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai     mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak     gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka     bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde     izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ’in burada açıkça     belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

        İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve ezerafet tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından ezerafet     hesabının gerek ezerafet'i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya k ezerafet'in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden     dolayı zarar görmesi halinde k ezerafet, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına     sahiptir. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere     süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Ezerafet'in bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava     ve talep hakkı saklıdır.

        Ezerafet.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı     sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 FEİZA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ                

Aydıntepe Mahallesi
100. Yıl Caddesi Yurdagül Sk.
No: 3 Tuzla/ISTANBUL