Menu
Sepetim

Teslimat Bilgileri

 Siparişim kaç günde elime ulaşır ?

    Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ürünün teslim edileceği adres, ilçe ve şehir merkezi ise ortalama 3-4 iş günü içinde, köy ise ortalama bir hafta içinde teslimat yapılır. Avrupa ülkelerine ortalama kargo süresi 3 iş günüdür ve uçak ile gönderim yapılmaktadır. Diğer ülkelere kargo süresi ortalama bir hafta olup tüm yurtdışı siparişler DHL ekspres kargo ile gönderilmektedir.
 

 Siparişimin kargo durumunu nasıl kontrol edebilirim?

    Sipariş kargoya verildiğinde tarafınıza sms olarak takip numaranız gönderilir. Takip numaranız ile siparişinizi kargo firmasının takip sisteminden sorgulayabilirsiniz. Yurtdışı siparişlerde kargo bilgileri sms ve mail yolu ile gönderilmekte olup yine kargo firmasının takip sisteminden siparişinizi sorgulayabilirsiniz

 

 Kargo ücretleri nelerdir?

    Gönderim ülkesine ve sipariş edilen ürün miktarına göre değişiklik göstermektedir. Siparişinize ait kargo bedelini sepet ve ödeme sayfanızda kontrol edebilirsiniz. Türkiye içinde 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bu tutarın altındaki siparişlerde 10 tl kargo ücreti vardır. Yurtdışı siparişlerde kargo ücreti ağırlığa ve ülkeye göre değişiklik gösterir. Kapıda ödemeli siparişlerde 5 tl kapıda ödeme bedeli ek olarak alınır.
 

 Bulunduğum ülkeye gönderim yapıyor musunuz?

    120'dan fazla ülkeye kargo yapmaktayız. Yurtdışı siparişler uçak kargo ile gönderilmekte olup Dhl Ekspres kargo, ARamex ve İnter kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya ve  diğer avrupa ülkelerine ortalama 3 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Amerika ve Kanada'ya genellikle 3-4 günde teslim edilir. Diğer ülkelere ve bölgelere göre sürelerde değişiklik olabilir.
 

                                                GENEL AÇIKLAMA

 
    Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir. Sipariş kargoya verildiğinde tarafınıza sms olarak takip numaranız gönderilir. Takip numaranız ile siparişinizi kargo firmasının takip sisteminden sorgulayabilirsiniz. Yurtdışı siparişlerde kargo bilgileri sms ve mail yolu ile gönderilmekte olup yine kargo firmasının takip sisteminden siparişinizi sorgulayabilirsiniz. Yurtdışı siparişlerde kargo ücretli olup DHL ekspres kargo ile gönderim yapılmaktadır. Avrupa ülkelerine ortalama kargo süresi 3 iş günüdür. Diğer ülkelerde teslimat süresi bölgelere göre değişmekte olup ortalama bir haftadır.Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.