TESETTÜR GİYİMİN ADRESİ

Web Sitemize Hoşgeldiniz

7/24 Online Sipariş Verebilirsiniz!

whatsapp-ile-siparis
     

İade ve Değişim

İade ve Değişim Süreci

    Satın almış olduğunuz ürünü, faturasının arkasında yer alan iade ve değişim formunu doldurarak kutusu ve içinde bulunan aksesuarları (Varsa ) ile birlikte anlaşmalı olduğumuz PTT Kargoya teslim ederek değişim veya iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Sitemizde yer alan telefon numaralarımız ile de iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

    Değişim işleminde: Ürünü PTT kargoya bırakmanız, Feiza Elektronik Mağazacılık adına faturada yazan adrese göndermeniz gerekmektedir. Faturanın arkasına istediğiniz ürünün kodunu ve bedenini yazmalısınız. PTT kargo kodumuz : 202701354. Değişim yapıldığında kargo ücreti müşteriye aittir. İkinci değişimde de kargo ücreti müşteriye aittir.

 

    İade işlemlerinde faturanın arkasına, ürün bedelinin yatırılmasını istediğiniz banka hesabına ait iban numarası ve iban sahibinin adını soyadını yazmanız gerekmektedir. İadelerde gidiş dönüş kargo ücreti ürün bedelinden kesilir kalan tutar banka hesabınıza gönderilir.

 

    İade ve değişim için yolladığınız ürünler firmamıza ulaştığında sipariş esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına sms gelmek suretiyle bilgilendirme mesajları gönderilecektir.

 

    İadelerde geri ödeme sürecimiz Yasal olarak 14 Gün'dür (10 iş günü)...

 

İade Şartları

    Abiye ve özel tasarım elbise ürünlerinde iade, ürünü teslim aldıktan sonra 24 saat içinde kargo şubesine bırakıldığında kabul edilir (Hafta sonu bu sürece dahil değildir). Diğer ürünlerde iade ve değişim süreci 14 gündür. Sipariş üzerine hazırlanan özel tasarım ürünlerde, şal ile aksesuarlarda ve kampanyalı ürünlerde iade ve değişim yapılmayabilir.

    Sürelerin aşılması durumunda iade işleminiz onaylanmayacaktır. İade ve değişim işlemlerinizde öncelikle müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

    Zarar görmüş, kullanılabilirliğini kaybetmiş veya yanında gelen aksesuarlar yada faturası herhangi bir sebep ile tarafımıza yollanmamış ürünler iade kabul edilmez.


Yurtdışı İade Şartları

    Yurtdışı siparişlerde, gidiş dönüş kargo ücretlerini müşteri karşılaması durumunda değişim ve iade yapılabilir. Ülkelere ve bölgelere göre kargo bedelleri farklılık gösterebilir. Değişim ve iade durumunda gümrük bedeli çıkması halinde firmamız sorumlu değildir.